cowork | office | event

Komunitní snídaně:

WELLBEING V PRACOVNÍM PROSTŘEDÍ

19. března 2024
od 9 do 11 hodin

Podnikání je zajímavou výzvou, která nám umožní realizovat naše sny, ale také přináší nemalou porci stresu. Právě na téma, jak se lépe vyrovnat s narůstajícím tlakem nejen v práci, si budeme povídat na další komunitní snídani ve flexibilních kancelářích mo-cha.

V rámci setkání se dozvíte, jak k aktivnímu tréninku přistupuje fyzioterapeut společnosti Ensana Health Spa Hotels/Léčebné lázně Mariánské Lázně, jak vypadá organizace moderní firmy podle Red Button EDU a změříte si tepovou frekvenci díky gadgetům od iStores.
 
Kromě zajímavých přednášejících se můžete těšit na drobný dárek!

S kým se setkáte na snídani?

Martin Šafařík, partner Red Button EDU, věří, že pro dlouhodobě úspěšné firmy jsou důležité pevné vztahy vycházející z důvěry, úspěch a smysluplné výsledky, neustálý růst a učení, a prevence fyzického i mentálního zdraví.

Patricie Irlveková, marketingová a obchodní ředitelka a Dominik Mach fyzioterapeut ze společnost Ensana, představí unikátní strečinkovou metodu Five Konzept: aktivní trénink svalů, který uleví od bolesti krční a bederní páteře při dlouhém sezení v kanceláři.

Jiří Dibelka, zástupce společností iStores, oficiálního distributora značky Apple, vám představí technologické gadgety, které pomáhají se sledováním a vyhodnocováním zdravotních informací a aktuální míry stresu.

Formulář pro registraci