cowork | office | event

Partneři

Jako prémiovému prodejci Apple zařízení je naším cílem, aby se vašim zaměstnancům pracovalo s iPhonem, iPadem a Macem, co nejlépe. Na základě potřeb a oboru podnikání vám pomůžeme s konkrétním výběrem produktů na míru a následně i možnosti jejich financování.

Nechte originální firemní tiskoviny vyprávět příběh vaší značky a společnosti! Vytiskneme cokoliv, co je potřeba ve vašem firemním portfoliu: vizitky, katalogy, prezentace, letáky, šanony, bloky, diáře, kalendáře a mnoho dalšího. 

Udáváme směr vývoje online marketingu v Česku. Kombinací dílčích oborů online marketingu, jako jsou SEO, PPC, analytika, sociální sítě, kreativa a UX, vytváříme řešení na míru, které přináší prokazatelné výsledky. S našimi klienty budujeme transparentní partnerské vztahy. Díky propojení kreativity, znalostí, dat a automatizace dovedeme vaši značku do digitální budoucnosti. 

Dvě Laštovky, Bára a Petr, vás srdečně zvou! Bára vás okouzlí svým fotografickým umem, zatímco Petr, známý z lastovkanadrate.cz, vám představí svět reklamy a vzdělávání v oblasti marketingu. Ve studiu jsme už natáčeli taky podcasty pánů Čermáka a Staňka, ale taky inspirující setkání manželů Čermákových s jejich hosty.

Masáže v kanclu jsou skvělým benefitem pro vaše zaměstnance. Dopřejte sobě i jim masáž a relax přímo u vás v kanceláři. Díky nim načerpají více energie, zrelaxovaný a odpočinutý zaměstnanec podává i větší pracovní výkon.  Buďte moderní firmou, která dává najevo, že jí na zaměstnancích a jejich zdraví opravdu záleží. Masáže v kanclu jsou oázou v hektickém světě.

Podporujeme

Chceme ukázat na ty nejlepší příklady a příběhy vedoucí k rovnováze v běžném i pracovním životě. Zviditelňujeme inspirativní příběhy, jedince a firmy, kteří dokazují, že život může být pestrý, rozmanitý a plný zážitků pro každého z nás. Portál magnoli.cz nabízí široké veřejnosti různé pohledy a inspirace pro zlepšování života a to jak v soukromém tak pracovním životě.

Česká nezávislá média jsou ohroženým druhem a čelí mnoha výzvám. Naší misí je jim přivést více peněz z inzertního trhu a nabít je sebevědomím.

Členství

Jsme hrdým členem České asociace umělé inteligence, se kterou spolupracujeme na podpoře a propagaci využití umělé inteligence ve firmách a firemních procesech.

Obchody